Angeles con amor por Anahi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Maite obiskala svoj forum na Univisionu

Go down 
AvtorSporočilo
Hadita*
Administrator
Administrator
Hadita*



Maite obiskala svoj forum na Univisionu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Maite obiskala svoj forum na Univisionu   Maite obiskala svoj forum na Univisionu EmptyTor Jul 21, 2009 5:06 pm

Maite obiskala svoj forum na Univisionu Maiteee

Maite Perroni je danes po dolgem času obiskala svoj forum na Univisionu in oboževalcem pustila sporočilce.
Že nekaj časa je minilo od mojega zadnjega obiska na forumu, ampak ne zato ker si nebi želela..saj veste
Zelooooooooo vam hvalaaaaaaaaaaaaaaaa!!! Sem vesela zaradi nagrade, ki smo jo dobili saj dokazuje vso delo, ki smo ga vložili. In veliko mi pomeni tudi nagrada, ki sem jo dobila sama saj je prva Premios Juventud nagrada, ki sem jo dobila..ko so mi naslednji dan povedali, da sem zmagala sem bila zeloo vesela in imam veliko volje nadaljevati s svojim delom saj vidim, da je vredno! Obožujeeeeem vas! Zelo rada bi bila z vami ampak ne morem zaradi snemanja moje nove telenovele ''Mi pecado'' ampak sem tudi zaradi te telenovele zelo vesela! Saj mi je zelo všeč zgodovina in mislim, da je to en zelo dober projekt... zato upam, da bo tudi vam všeč. In zelo sem zadovoljna, ker lahko pojem naslovno pesem z skupino Reik, ki so super! Zdaj mislim, da je trenutek da nadaljujem s svojim delom.. in upam, da veste da sem za vas vedno tukaj in vedno bo tako. Hvala, hvala.... in hura za forum! jajaja en poljuub!
Nazaj na vrh Go down
 
Maite obiskala svoj forum na Univisionu
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Maite Perorni kraljica karnevala Carolina 2009

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Angeles con amor por Anahi :: Anahí World :: :. Qué hay de nuevo?-
Pojdi na: